Any time tomorrow...

Thursday, October 05, 2006


"Daca plangi pentru ca s-a sfarsit o alta zi sau pentru ca a apus soarele,lacrimile tale te vor impiedica sa vezi stelele."

0 Comments:

Post a Comment

<< Home